FAYDALI BAĞLANTILAR

DESTEK

Group 16
Line 3


23 Nisan Mah. Köroğlu Bulvarı
251. Sokak No:10/A1/1
Nilüfer/BURSA

phone (3)

+90 542 570 1600

Group 29


444 4 542

Group 11

+90 542 570 1600

Page-1


info@fsmyapi.com.tr​

Bursa'da Yatırımlarınızı Değerlendirin

          Bursa’nın en nezih semti Nilüfer bölgesinde birikimlerini en doğru şekilde değerlendirmek için en etkin yatırım biçimini sunuyor. Türkiye’nin 4.büyük kenti olan Bursa’nın giderek artan nüfusunun konut ve konut inşa edilecek arsaların değerini uzun vadede yatırımcısına önemli bir değer artışı fırsatı sunmaktadır. Uludağ’ın etekleri üzerinde kurulu olan şehrin en odak ve aktif olan bölgesi Ataevler, Görükle, Özlüce,23 Nisan ve Altınşehir de konut yapmaktayız.

            FSM YAPI olarak konut yenileme amacımızda hem deprem kuşağındaki bir ülke olarak can güvenliğimiz için hem de yüksek standartlarda kentsel mekanların geliştirilmesi için sosyal sorumluluk projesi olarak ilerliyoruz. FSM YAPI güvencesindeki projelerimizde sürecin başında beklentileri tespit edip sağlam yapıt, doğru model ve doğru ekiple yola çıkıyoruz. Proje öncesinde müşterilerimizin beklentilerini analiz ediyor ve fizibilite çalışmaları yapıyoruz. Yaptığımız projelerde ilk hedefimiz güvenilir olmak, değer katmak, örnek olmaktan geçiyor. Tüm bunları hayata geçirip yeniliklere yönelip adım atıyoruz.

          Şuan devam etmekte olan Ataevler ve Komşupark projemiz, merkezi konum odaklı olup 6 blok 108 daire 23 adet dükkan bulunmaktadır. 3+1 normal kat, 3+1 ve 4+1 dubleks daire tipleri üretiyoruz. Son yıllarda inşa edilen konut projeleri ve kurumsal şirket ofislerinin bu bölgeye taşınması gibi nedenlerle özellikle genç beyaz yakalıların tercih ettiği bir lokasyon bölgesine dönüştü.

          Yaşamını koşturma içerisinde geçirenlere rafine, huzurlu ve eksiksiz sosyal donatılarıyla eşsiz bir yaşam deneyimi sunuyor. Bursa’nın birçok semtine göre daha düzenli ve estetik bir bölge olan Nilüfer bölgesi aynı zamanda ulaşım ve toplu taşıma olanaklarıyla da tercih ediliyor. Stratejik bir lokasyonda bulunan Komşupark projemiz sadece düzenli bir şehir planlaması ve ulaşım avantajlarıyla değil aynı zamanda etrafındaki sosyal imkanlarıyla da etrafındaki saygın eğitim kurumlarıyla ailelerin tercihi olan okulların burada yaşamayı düşünen ailelerin kafasındaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyor.  Çevrede bulunan eğitim kurumlarının yanı sıra magazin avm, magazin outlet, Fsm bulvarı, Özdilek ve Podyumpark gibi ailece keyifle vakit geçirebilecek birçok alışveriş merkezi ile göz dolduruyor. Konsept itibariyle doğal peyzaj alanları içinde ferah bir yaşam deneyimi oluşturmayı amaçlayan Komşupark geniş bir bahçe, dinlenme ve yürüyüş alanları sunan ve aynı anda birçok kişinin kullanımı için tasarlanmış bahçede süs havuzları, kamelyaları, basketbol sahası ve çocuk parkları bulunuyor. Değişen zamanda kozmopolit binaların oluştuğu mekanlardan sıyrılıp tamamen komşuluk ve aile yapısına uygun bir bölgeye sahip olacağınız bir lokasyona davet ediyoruz.

          Komşupark’ta yaşamak beklentilerinizin üstünde bir hayata merhaba demektir.